סקר: יהדות התורה 6 שס 5

אם הבחירות לכנסת היו נערכות היום, הליכוד היה זוכה ל-31 מנדטים. המפלגה השנייה בגודלה הייתה "חוסן לישראל" של בני גנץ עם 15 מנדטים

אם הבחירות לכנסת היו נערכות היום, הליכוד היה זוכה ל-31 מנדטים. המפלגה השנייה בגודלה הייתה "חוסן לישראל" של בני גנץ עם 15 מנדטים כך עולה מסקר 'כאן'.

בסקר נשאלו הגולשים "מי הייתם מעדיפים שינהיג את 'גוש המרכז-שמאל'?". 32 אחוזים העדיפו את בני גנץ, לעומת 21 אחוזים שהעדיפו את יאיר לפיד. 47 אחוזים מהציבור השיבו כי הם לא יודעים או שאין להם דעה בעניין. כמו כן, עולה כי 54 אחוזים מהציבור תומכים בפרסום החלטת היועץ המשפטי לממשלה בעניין תיקי החקירה של ראש הממשלה בנימין נתניהו לפני הבחירות, זאת לעומת 38 אחוזים שמתנגדים לפרסום ו-8 אחוזים שאינם יודעים.

מפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד מקבלת 11 מנדטים. מפלגת העבודה מתייצבת על 9 מנדטים. ציפי לבני ומפלגת "התנועה" אינה עוברת את אחוז החסימה. הרשימה המשותפת ותע"ל של אחמד טיבי זוכות כל אחת ל-6 מנדטים בלבד. כך גם מרצ שמשיגה 6 מנדטים.

מפלגת "הימין החדש" של נפתלי בנט ואיילת שקד זוכה ל-8 מנדטים. אביגדור ליברמן מקבל בסקר 5 מנדטים והבית היהודי מתנדנדת על אחוז החסימה עם 4 מנדטים בלבד כמו גם "כולנו" בראשות משה כחלון ו"גשר" בראשות אורלי לוי-אבקסיס. יהדות התורה זוכה ל-6 מנדטים בסקר וש"ס עומדת על 5 מנדטים בלבד.

וזה תוצאות סקר "כאן 11":
ליכוד 31

חוסן לישראל 15
יש עתיד 11
העבודה 9
הימין החדש 8
הרשימה המשותפת 6
תע"ל בראשות אחמד טיבי 6
מרצ 6
יהדות התורה 6
ישראל ביתנו 5
ש"ס 5
הבית היהודי 4
כולנו 4
גשר 4

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אסור להצביע בבחירות הקרובות, בגלל הח"כים החרדים הרשעים, וכידוע שהחרדים חידשו גזירת גיוס השמד והזימה.

  "דברי הגה"צ רבי צבי רוטברג: "הח"כים החרדים הם 'המחריבים'; לא רק לפיד"

  הנה דברי הגאון הצדיק מרן רבי צבי רוטברג שליט"א, המשתייך בשנים האחרונות ל'הפלג', הורה תלמידי מישיבת 'בית מאיר' שאסור להצביע בבחירות הקרובות, ותקף את הח"כים החרדים במלים קשות ביותר, וכידוע שהחרדים חידשו גזירת גיוס השמד והזימה.

  ההחלטה של רבני 'הפלג' להעתיק את "שיטת סאטמאר" ולאסור הצבעה בבחירות לכנסת המינים של הציונים העמלקים, הוציאה מאחד מרבניהם, ראש ישיבת בית מאיר' הגאון רבי צבי רוטברג, נאום חריף במיוחד, ונכרים דברי אמת.

  בדבריו, אותו נשא לאחרונה בביתו בפני תלמידיו, הודיע להם הגר"צ רוטברג כי חל איסור להצביע בבחירות הקרובות, כשהוא יוצא למתקפה נגד חברי הכנסת החרדים – שלוחיהם של מרנן ורבנן גדולי ישראל, חברי מועצות גדולי וחכמי התורה (יענקוש בלע"ז).

  צריך לדעת, פתח הרב מ'הפלג', שהיות ובעוד תקופה הולכות להתקיים בחירות לכנסת, יש איסור גמור ללכת ולהצביע. איסור ממש" לכאורה זה איסור של שמד ממש.

  ואני אבאר בקצרה: בוודאי התעמולה הגדולה תפרסם שכבר החזון איש זצוק"ל ציווה להצביע, ועוד ועוד על זה הדרך; צריך לדעת שכל ההיתר להצביע היה כאשר הכנסת היתה אמצעי. הרי המקום הזה הוא מהטמאים והחוטאים ביותר", זעק הגאון הצדיק הרב רוטברג שליט"א.

  הגר"צ הוסיף: "ידוע שהרב מפוניבז' ייצג את היהדות החרדית בליטא, וכשהגיע לארץ ישראל שאלו אותו אולי ייצג כאן ב'כנסת', וענה הרב מפוניבז' שאין לו מספיק חליפות לקרוע כל יום על דברי הכפירה, המינות השמד והנאצה שנאמרים שם על ד' ותורתו" רח"ל. אם כן, מה היה ההיתר לשלוח לשם?", שאל הרב – והשיב: "קבעו רבותינו, שכדי שישמש אמצעי להציל מידיהם, כ'מציל מן הליסטים'. לכן שלחנו כל השנים".

  וכאן תקף הרב הצדיק מ'הפלג': אבל היום, כל מי שרק רוצה לראות, רואה שהכנסת הפכה להיות ה'מטרה'! בשבילה מתירים הכל ומתפשרים על הכל. לא הותירו פינה ביהדות שלא ויתרו עליה. כל השמד הותר לצורך ה'כיסא'… על דבר כזה לא הותר מעולם.

  ולכן אני חוזר ואומר: לדעתי, זה איסור חמור ללכת להצביע. ואף אם יש מי שלא ישמע לי, לכל הפחות בזמן שהוא הולך לשים את הפתק ב'קופסא' – שירעדו לו הידיים, כי הוא הולך לתת את הכוח למהרסי ומחריבי היהדות האמיתיים…

  "המחריבים האמיתיים זה הם. לא לפיד ודומיו – למרות שדעותיהן אינם רחוקות…".

  וגם אם בעוד חודש תשמעו שכל כלל ישראל מתאחד; כל המפלגות החרדיות (אני שומע שכך מדברים) – התייחס הגר"צ ליוזמת 'המפץ החרדי' שבינתיים נגנזה – "תדעו שזה איסור גמור ללכת ולהצביע". זה כמו ללכת לעבודה זרה של ממש.

  האמת היא, שמשיח היה צריך לבוא מזמן. לא נראה לי שיש 'דור שכולו חייב' יותר מעכשיו, אבל כנראה זה עוד לא הסוף: ליבא לפומיה לא גליא, אינני רוצה לומר מה אני עוד חושב, שלא לפתוח פה לשטן ח"ו, אבל אל תהיו מופתעים אם תגלו התדרדרויות רוחניות נוספות ושפל חדש, השם ירחם, סיים הרב רוטברג שליט"א את דבריו החשובים הנכונים ע"פ דעת תורתינו הקדושה, והחריפים.

  בקרוב נזכה לראות שהמדינה תתְמוֹטֵט. אמן כן יהי רצון |
  הגב