בהלה בשיכון ויז’ניץ בבני ברק: דלת נטרקה על ידה של ילדה

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילדה כבת שנתיים שנפצעה באצבעותיה שלדברי השכנים דלת של בניין מגורים נטרקה על ידה בשיכון ויז’ניץ בבני ברק. מצבה בשלב זה מוגדר קל עד בינוני

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילדה כבת שנתיים שנפצעה באצבעותיה שלדברי השכנים דלת של בניין מגורים נטרקה על ידה בשיכון ויז’ניץ בבני ברק. מצבה בשלב זה מוגדר קל עד בינוני.

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים וממליצים להפיק לקחים עקב הישנות מקרים מעין אלו. ראוי לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות, ובמידת האפשר להתקין אמצעים שימנעו אפשרות של טריקת חלונות או דלתות, בפרט בבתים או מוסדות בהם נמצאים ילדים ופעוטות.

מהזירה – צילום: איחוד הצלה סניף בני ברק

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו הבוקר סיוע ראשוני וביצעו החייאה מוצלחת על ילד חרדי כבן 3 שאיבד את הכרתו תוך כדי שהותו אצל הסבתא בתל אביב.

מנחם סלבוטיצקי חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון למקום סיפר: “כשהגעתי למקום הילד היה ללא הכרה ונמסר לנו מבני המשפחה ששהו עמו כי הוא איבד את ההכרה מסיבה שאינה ברורה. ביצעתי בו פעולות החייאה ומתן שוק חשמלי ובאורח נס הילד שב להכרה”.

זאבי פישמן חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: “לאחר שבאורח נס הילד שב להכרה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים איכילוב במצב יציב. בבית החולים בודקים כעת הרופאים את נסיבות איבוד ההכרה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.