בשעה זו: אלפים מלווים את האדמו”ר מקאליב זצ”ל

כבוד אחרון: אלפים מלווים בשעה זו למנוחות את כ”ק האדמו”ר מקאליב שהלך הבוקר לעולמו- והוא בגיל 96

אלפים מלווים בשעה זו למנוחות את כ”ק האדמו”ר מקאליב שהלך הבוקר לעולמו- והוא בגיל 96.

בהלוויה שיצאה מבית המדרש קאליב ברחוב חנה בירושלים משתתפים אדמורי”ם רבנים, ועוד. מקורבו של הרבי מקאליב זצ״ל הרב יצחק בורנשטיין הכתיר בלוויה כעת את נכדו הרב ישראל מרדכי הורוביץ לשמש כאדמו״ר מקאליב.

המשטרה מסרה כי החל מהשעה 17:00, יחלו להיחסם בהדרגה ע”י המשטרה הרחובות הבאים:
-שפע חיים
-אוהלי יהושוע
-ראשן לציון
-פתח תקווה
-מ”ג
-גבעת שאול לכיוון הכניסה להר המנוחות.

הרחובות יפתחו לתנועה בהדרגה עם מעבר מסע הלוויה. צפויים עומסים ושיבושי תנועה כבדים באזור הרחובות הללו וכן יחסמו רחובות סמוכים המובילים אליהם.
כמו כן צפויים עומסי תנועה בכבישים 1, 443 המובילים לכניסה \ יציאה מירושלים.

עקב מעבר מסע הלוויה בכניסה לעיר, הכניסה לירושלים תחסם והתנועה תופנה לכיוון כביש 9 הארזים.
ליוצאים מירושלים, התנועה תופנה דרך כביש 9 הארזים \ 443 \ בגין דרום.
ציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות. הציבור המבקש להגיע למסע הלוויה מתבקש לעשות כן על גבי תחבורה ציבורית. חל איסור מוחלט להטיס רחפנים.

ראה”מ נתניהו ספד בטויטר: ‏אני מביע צער עמוק על פטירתו של רבי מנחם מנדל טאוב זצ”ל, האדמו”ר מקאליב. האדמו”ר החסידי שרד את זוועות הנאצים בשואה, והתמסר לבניינו המחודש של עולם התורה במדינת ישראל ובתפוצות העם היהודי.

יו”ר “דגל התורה” ח”כ הרב משה גפני מסר על פטירתו של האדמו”ר רבי מנחם מנדל מקאליב זצוק”ל. “האדמו”ר זצ”ל היה יהודי גדול בתורה ויר”ש שקירב אנשים לתורה ולמצוות. זכיתי להיות איתו בקשר בנושאים שונים ומגוונים, שעיקרם הפעילות הענפה שלו כניצול שואה ששרד את זוועות הנאצים ימ”ש, ולתשומת הלב המיוחדת לניצולי השואה ולקריאת ‘שמע ישראל’ לרבבות עמך ישראל”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.