גבאי הציג את הביטחוניסט של העבודה

אלוף במיל’ טל רוסו מצטרף למפלגת העבודה, ובכך יחזק את המפלגה שסובלת מדימום בסקרים.

אלוף במיל’ טל רוסו מצטרף למפלגת העבודה, ובכך יחזק את המפלגה שסובלת מדימום בסקרים.

אלוף במיל’ טל רוסו אמר: “היום אני עולה על מדים חדשים, בשירות מדינת ישראל. אני איש של עשייה ולא של דיבורים. עשייה שמכוונת לאזרחים והאזרחיות בישראל. שמחתי שאבי קרא לי לקחת חלק בנבחרת שהוא מוביל. ואני מודה לו על כך. אני קורא מכאן לכולנו לחזור הביתה. לחזור לדרך ולערכים. אותם ערכים שהקימו את המדינה הזו.

אלוף (במיל’) טל רוסו, לשעבר מפקד פיקוד דרום, מפקד מפקדת העומק וראש אגף מבצעים לשעבר, הצטרף היום למפלגת העבודה בראשות אבי גבאי.

במסיבת עיתונאים שנערכה לפני זמן קצר בתל-אביב בירך גבאי את רוסו על הצטרפותו והתייחס בדבריו גם לניסיונות האיחוד בימין ואמר: “הליכוד צירף היום למפלגת הבת שלו את הכהניסטים, הגזענים, המחרחרים והמסיתים. הליכוד הכריז היום סופית על פשיטת רגל ערכית, על התנתקות סופית מדרכם של מנהיגי עבר שלו שיצאו ממליאת הכנסת כשכהנא עלה לנאום. לצד הליכוד יושבות 2 מפלגות האווירה שאומרות דברים לא ברורים בעניין המדיני, כן ולא. לא וכן. מפלגות שלא מציגות חזון משלהן. מפלגות שכוללות בתוכן אנשי ימין אידיאולוגי קשה, כאלה שמאמינים בסיפוח ובהרחבת ההתנחלויות מחוץ לגושים המוסכמים. מפלגות שמפחדות לאמר דברים ברורים אפילו על ההסטוריה הקרובה שלנו. ההתנתקות מעזה היתה מהלך נכון או לא ? גם על זה אין עמדה.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.