ההסתדרות הכריזה סכסוך עבודה בסלקום

בהנחיית יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, ההסתדרות הכריזה לפני זמן קצר על סכסוך עבודה בסלקום – בעקבות הפרסומים על כוונת החברה לפטר מאות עובדים. במקביל, בר-דוד הורה באופן מיידי ליו”ר ועד עובדי סלקום מיה יניב ולעובדי החברה להתחיל בצעדים ארגוניים.

היום בשעה 16:00 יתקיים דיון חירום בלשכתו של יו”ר ההסתדרות בהשתתפות ראשי הוועדים של החברות פלאפון, סלקום, פרטנר והוט מובייל-PHI.

יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד מסר הבוקר כי: “התנהגותו הברוטלית וחסרת הרגש של מנכ”ל סלקום ניר שטרן כלפי עובדי החברה – שהם ההון האנושי החשוב ביותר שלה – ופעולותיו החד-צדדיות, ייענו על ידי ההסתדרות וארגון עובדי סלקום ביד קשה”. בר-דוד הוסיף כי “שטרן מפר ביד גסה הסכם שנחתם אל מול העובדים וההסתדרות, שבו כבר סוכמו דרכי ההתנהלות. ההסתדרות לא תשב בחיבוק ידיים ותיתן ליו”ר הוועד מיה יניב וכלל עובדי סלקום גיבוי מלא במאבק על ביטחונם התעסוקתי. חוסר הרגישות שמפגינה הנהלת סלקום היא לא פחות מהתנהגות מקוממת, ובישראל בשנת 2019 לא ניתן להשלים עם התנהגות שכזו”.

יו”ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק בהסתדרות, יקי חלוצי, מסר: “בלתי נתפס שערב ראש השנה, הנהלת סלקום בוחרת לנהוג בחוסר רגישות משווע כלפי עובדיה, שהם המנוע העיקרי של החברה. אין מקום בישראל של שנת 2019, שמאות רבות של עובדים יעודכנו בתקשורת, שאולי הם ‘יעלו בגורל’ ויפוטרו ממקום עבודתם. נתנגד לכוונת החברה לפטר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.