החרדים סיכמו עם נתניהו: המועמדים לתפקיד מבקר המדינה

לאחר שנכנסה ויצאה מלשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ולאחר שעלה כאופציה לתפקיד, לשכת נתניהו הודיעו על השניים כמועמדים סופיים

 

לאחר שנכנסה ויצאה מלשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ולאחר שעלה כאופציה לתפקיד, לשכת נתניהו הודיעו על השניים כמועמדים סופיים, השניים מוסכמים גם על שאר מפלגות הקואליציה, אם כי המפלגות החרדיות מעדיפות את מיכל רוזינבים לתפקיד.

מתניהו אנגלמן הוא מנכ״ל המועצה להשכלה גבוהה. הוא בעל תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה וחשבונאות ותואר שני (בהצטיינות) במינהל עסקים – שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. משנת 2010 כיהן מתניהו אנגלמן כמשנה למנכ”ל הטכניון, עד שמונה לתפקיד המנכ”ל בתחילת 2014. קודם לכן היה מנכ”ל מ.מ. שהם, סמנכ”ל המכללה האקדמית להנדסה בירושלים ומנהל סניף ירושלים במשרד רואי החשבון “פאהן, קנה ושות”.

עו”ד מיכל רוזנבוים, בעלת רישיון לעריכת דין משנת 1999 ובעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני בהצטיינות במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי בארצות הברית ותואר שני בהתמחות בנדל”ן ממכללת נתניה.

כיהנה בעבר הן בתפקידים בכירים במגזר הציבורי ובין השאר, כמנהלת היחידה לחיוב אישי במשרד הפנים וכמנהלת מחלקת פירוקים ברשם העמותות והן בשוק הפרטי כשותפה בכירה במשרד עורכי דין גדול העוסק בכלל תחומי המשפט הציבורי והמסחרי. עו”ד רוזנבוים משמשת כיועצת המשפטית לאיגוד התאגידים העירוניים המאגד עשרות חברות כלכליות ועמותות עירוניות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.