מעקב ‘אקטואליק’: רון קובי זורה חול? “אין שום שיפוצים בחוף הנפרד”

מספר חרדים יצאו לסיור בחוף הנפרד וניסו לעקוב אחר עבודות השיפוצים, לטענתם, הם לא הבחינו בשום שיפוץ, וכי “מדובר בבעיות חשמל שהיו יכולים לסדר אותם כבר מזמן”

רוחצים חרדים שביקשו לרחוץ בחוף הנפרד במהלך השבוע גילו כי החוף סגור לרחצה – בשל שיפוצים ותיקון ליקויים. בעיירה טענו כי התכנית כבר מתעכבת מזה תקופה ארוכה וראש העיר בחר שלא לזרז את ההליך במטרה לנקום בציבור החרדי. ראש העיר מצדו הגיע השבוע לחוף הנפרד ובשידור חי בדף הפייסבוק שלו הדף את הטענות ואף כינה את החרדים בעיר “כפויי טובה”.

לטענת קובי, העירייה משפצת את החוף כבר מזה כמה חודשים, ורק בגלל הגשמים הרבים – השיפוצים נדחו לחודש ניסן.

הבוקר, יצאו מספר חרדים לסיור שם במקום וניסו לעקוב אחר עבודות השיפוצים, לטענתם, הם לא הבחינו בשום שיפוץ, וכי “מדובר בבעיות חשמל שהיו יכולים לסדר אותם כבר מזמן”.

שמעון כהן, עסקן טברייני שהיה שם בסיור אומר ל’אקטואליק’ בעקבות הסערה הציבורית שקמה בנושא החוף הנפרד בטבריה כי החוף כבר מוכן לפתיחה, “יצאנו לסיור במקום. ובכן. החוף נראה מטופח ונקי. הוא כמעט מוכן לפתיחה. הבעיה היא שיש שם בעיות של חשמל, ועוד כמה דברים מסוכנים. 

ראש העיר אמר אתמול כי הוא עושה הכל כדי שהחוף ייפתח בהקדם. אבל בפועל לא ראיתי שם בעלי מקצוע שעובדים במקום. אם זה היה חוף מעורב, אני בטוח שהיו עובדים 24 שעות כדי לסיים הכל בזמן. אבל אמרו לי בחוף, שכבר 3 שבועות לא הגיע לשם אף אחד. האנשים היחידים שעובדים שם אלו עובדי החוף שמטפלים בנושא המצופים והמחיצה.

גם נושא האישורים נראה רחוק. מהנדס העיר לא מוכן לתת אישור, כי הוא לא רוצה לקחת סיכונים, וכך גם שאר נותני האישורים הנדרשים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.