מתרחק מגוש חרדים – נתניהו: בנט צירף נציגה של ישראל ביתנו

מתרחק מהחרדים: יו”ר ימינה והמועמד לראשות הממשלה, נפתלי בנט, הודיע היום (ב׳) על צירופה של היזמית ואשת העסקים סטלה ויינשטיין לרשימת המפלגה לכנסת

מתרחק מהחרדים: יו”ר ימינה והמועמד לראשות הממשלה, נפתלי בנט, הודיע היום (ב׳) על צירופה של היזמית ואשת העסקים סטלה ויינשטיין לרשימת המפלגה לכנסת.

ויינשטין היא חברת מועצת העיר אשדוד, מנכ”לית ובעלים של רשת חדרי הכושר “לזוז”, ומשמשת גם כיו”ר פורום ענף הספורט והכושר. במסגרת תפקידה זה, עמדה בראש מטה המאבק של חדרי הכושר לפתיחה זהירה ונכונה במהלך משבר הקורונה, נאבקה באזלת היד של הממשלה ופעלה למען 120,000 מקומות עבודה שהענף מייצר. היא התבטאה בעבר בחריפות כנגד הציבור החרדי.

ויינשטיין (33), אם ל-3 ילדים, עלתה לישראל בגיל 6 מרוסיה, גדלה בחולון, בעלת שני תארים בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות, הקימה את רשת “לזוז” בשנת 2011 ומאז הובילה אותה כמנכ”לית ובעלים. היא תצטרף לימינה ותעמוד בראש מטה דוברי הרוסית של המפלגה.

יו”ר ימינה והמועמד לראשות הממשלה, נפתלי בנט אומר כי: “משימת חייה של סטלה ויינשטיין היא שאף ילד לא יגדל רעב כמו שהיא היתה. אשת עשייה שראתה בחייה מהו קושי והתגברה עליו בנחישות. היא תילחם בכנסת כדי שאף ילד בישראל לא יהיה רעב. במשבר הקורונה היא לא ישבה בחיבוק ידיים אלא קמה ועשתה, היא הקימה פורום משותף לחדרי הכושר בכדי למצוא פתרונות יצירתיים למשבר. אלו האנשים של ימינה – אנשי עשייה שלא מוותרים, מחפשים פתרונות לבעיות, מחוברים לשטח ולאנשים. ברוכה הבאה סטלה, יחד נחליף את הממשלה הכושלת במנהיגות אחרת שתחלץ את ישראל מהמשבר”.

סטלה ויינשטיין: “פגשתי בנפתלי בנט אדם שיורד לפרטים, שמחפש פתרונות, איש שבאמת אכפת לו מאנשים. אני מתכוונת להילחם בכנסת כדי שלכל ילד בישראל, מכל רקע ומקום, תהיה הזדמנות הוגנת. אני יודע מה זה רעב, מחסור ומצוקה. אעשה הכל כדי שאף ילד וילדה לא יחוו את זה ובשביל זה, חייבים להחליף את ההנהגה. הממשלה הנוכחית כשלה, היא מתנהלת בכאוס מוחלט. בנט הוא מנהיג אמיתי וכציונית נלהבת ואשת ימין, אני רואה בימינה בית. ב-23 במרץ נחליף את ההנהגה ונביא ממשלה טובה ומתפקדת לאזרחי ישראל”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.