נתן אשל בפיגוע בתוך הנגמ”ש של נתניהו : “השנאה הזאת היא מה שמאחד את המחנה שלנו”

“ומירי רגב עושה עבודה מצוינת, זאת אומרת זה שהיא בהמה בכלל”

אמש התפרסמו דבריו של מקורבו של נתניהו ומי שמנהל מטעמו את המו”מ להרכבת הקואליציה נתן אשל .

בהקלטה נשמע נתן מתאר את מצביעי הליכוד בצורה בוטה ואף גזענית וכמו”כ פוגע במירי רגב במילים קשות :

“מה שקרה לנו לשמחתי בבחירות האחרונות זה שלמרות שאביחי (מנדלבליט) יצא שבועיים לפני הבחירות והצהיר מדובר בעבריין, אה, הוא (נתניהו) עלה ב-20 אחוז. זאת אומרת, זה כמו אצל איווט. אם אתה לא גנבת, מי אתה? בשביל מה באת?… לתדהמתי. בדקנו את זה גם. זאת אומרת, הם לא מבינים את זה שהלכת לפוליטיקה בשביל לעשות טוב לעם. הלכת לפוליטיקה כי הלכת לגנוב ואתה צריך להיות גבר… עכשיו, בציבור הזה – אני קורא לו אפילו הלא-אשכנזי הזה, כן – מה מחמם אותו? הרי הוא אומר: מה? הם? יעשו לי בזה? נראה להם. למה הם שונאים את התקשורת? למה הם צעקו הו הא מה קרה נוני אכל אותה אחרי הבחירות? הם שונאים הכל. הצלחנו להטריף את ה… השנאה הזאת היא מה שמאחד… את המחנה שלנו. ואנחנו מסתכלים על המחנה שלנו”.

אשל הוסיף ואמר בשיחה: “ומירי רגב עושה עבודה מצוינת. זאת אומרת זה שהיא בהמה בכלל, עזוב את… אה, אבל היא עושה עבודה מצוינת. כי היא מלהיבה את… כמו ההוא בכדורגל שעומד ועושה לקהל ככה עם הידיים. זה מה שהיא עושה. וזה מצליח. זה מצליח. היינו עשרים וכמה אבל היינו שלושים, היינו שלושים עלינו לשלושים ושש. ואתה שואל אותי, נעלה גם הלאה אם ירצה השם. אז זה מה שקורה כרגע. והעם לגמרי מתנתק מהדברים האחרים. להיפך. עוד מרוויחים אותו יותר ויותר. לכן אין לנו ברירה. אנחנו צריכים ללכת על הכסאח… הזה…”

נתן אשל עצמו הואשם בהטרדת עובדות בלישכת נתניהו לאחר חקירה בנציבות שירות המדינה .במסגרת עסקת טיעון, שבמסגרתה הועמד אשל לדין משמעתי בבית הדין למשמעת של עובדי המדינה,ביקש התובע עונש מוסכם של נזיפה חמורה ואשל הודה שצילם את ר’ ב”צילום לא מקובל”, נכנס למחשב שלה שלא בידיעתה ומסר מידע הנוגע לה לגורמים בלשכה. עוד הוסכם כי אשל יתפטר משירות המדינה ולא יעבוד בו בעתיד.בית הדין קיבל את עסקת הטיעון.

לאחר פרישתו באפריל 2012 פנתה תנועת אומ”ץ ליועץ המשפטי לממשלה ולמבקר המדינה, לאחר שהתברר שגם לאחר פרישתו ממשיך אשל לפקוד את לשכת ראש הממשלה על בסיס יומי, ולבצע משימות בשליחות נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.