“תתפללו על הדס”: אביה של הילדה החרדית מאלעד נותר חסר אונים

במשך זמן רב התלוננו ההורים במלון שלילדה יש חום גבוה, אך קופת חולים לאומת סירבו לפנות אותה לבית החולים, היום הגיע אביה, חרדי תושב אלעד לבית החולים לשהות לצדה וקרא להתפלל לרפואתה

מתחקיר פנימי שערך פיקוד העורף והחמ”ל שמנהל את המלון שבו שהתה הילדה שנדבקה בקורונה ומאושפזת במצב קשה בבית החולים רמב”ם עולה כי במשך זמן רב התלוננו במלון שלילדה יש חום גבוה, אך קופת החולים לאומית סיפקה לה תרופות בלבד וסירבה לפנותה לבית החולים. רק בעקבות לחץ של החמ”ל על קופת החולים היא פונתה לבסוף הילדה לבית החולים.

אליהו ביטון, אביה של הדס ביטון בת ה-11 שמאושפזת במצב קשה הגיע היום (ב’) לבית החולים רמב”ם בחיפה כדי לשהות לצידה. “הילדה הייתה כאובה, ובתור אבא אתה לא יודע איך לעזור לבת שלך, הייתי חסר אונים”, סיפר.

צפו בדבריו הכואבים של האב

ביטון, שמתגורר באלעד, פנה לציבור: “אני מבקש מכל עם ישראל לקרוא פרק תהילים להדס בת אורה. זה מאוד יעזור”.

. הילדה שהתה במשך חמישה ימים במלון כינר שליד הכנרת, שמאכלס חולי קורונה תחת פיקוד העורף.

ד”ר אמיר חדש, רופא בכיר טיפול נמרץ ילדים ברמב”ם אמר אמש, כשעה לאחר שהגיעה הילדה אל בית החולים כי “הילדה בת 11 ממרכז הארץ, ללא מחלות רקע הועברה אלינו מבית החולים פוריה, לשם היא התקבלה לאחר מחלה של כמה שבועות עם כאבי בטן. במשך האשפוז שם היא הידרדרה, והבעיה העיקרית שלה הייתה תת לחץ דם על רקע דלקת בשריר הלב, היא הונשמה. התחילו טיפול תרופתי בלחץ הדם והעבירו אותה אלינו. מצבה יציב”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.