50 אלף בחודש. ארוחות במעון ברעננה ע”ח משלם המיסים – חשיפת איילה חסון. צפו

ללא בדיקות או פיקוח, משפחת בנט מזמינה משלוחי אוכל על חשבון משלם המסים – בחסות הקביעה של עו”ד שלומית פרגו ברנע, לפיה הבית ברעננה משמש כמעון הרשמי של רה”מ בנט. ההוצאות בגובה עשרות אלפי השקלים הן עבור משפחתו של בנט ולא בגין אירוח רשמי

לפי הפרסום של איילה חסון הערב, משפחת בנט מזמינה כל יום ב-400 שח אוכל במשלוחים על חשבון המדינה, במיוחד לאור העובדה שיש צוות של עובדים בביתם על חשבון המדינה וכל זאת ללא בדיקות או פיקוח, משפחת בנט מזמינה משלוחי אוכל על חשבון משלם המסים – בחסות הקביעה של עו”ד שלומית פרגו ברנע, לפיה הבית ברעננה משמש כמעון הרשמי של רה”מ בנט. ההוצאות בגובה עשרות אלפי השקלים הן עבור משפחתו של בנט ולא בגין אירוח רשמי.

העיתונאי עמית סגל כתב על כך: הבהרה חשובה בטרם תימשך ההתכתשות: הצוות ברעננה כולל אב בית ושתי מנקות, לא מבשלות. בעיניי – אם בחרת להשאיר את המשפחה ברעננה כדי להמשיך בחיים רגילים ככל האפשר, אז תזמין בבקשה אוכל על חשבונך כמו עד היום, למעט כמובן ארוחת רשמיות. אחרים יגידו שאם היו גרים בבלפור היו זכאים לארוחות על חשבון המדינה. אלה העובדות, מכאן אפשר להתווכח.

ח”כ גלית דיסטל אטבריאן הגיבה, “‏תקשיבו, זה קורע: הרי הממשלה הזאת גמורה, מה שאומר שכל הבן כספיתים, נחום ברנעעים ויוסי ורטרים של השמאל עשו מעצמם צחוק משך שנה שלמה בהגנה על נפתלי רק כדי שהוא יוכל להוריד 50 אלף בחודש על טייק אווי ומעדניות על חשבון הציבור. שום דבר מעבר לזה הם לא קיבלו. קארמה היא נודלס מג’פאניקה. מתה”.

חברת הכנסת מאי גולן כתבה: 50,000 ש״ח בחודש על ‘טייק אווי’ והוצאות שוטפות! משפחת בנט חוגגת ואנחנו משלמים.
על כל חצי חמגשית מסכנה של הזוג נתניהו כלי התקשורת בישראל היו פותחים מהדורות ותחקירים. תהיו בטוחים שבמקרה הזה התקשורת תעבור לדום, או ליתר דיוק תמשיך את הנעים בגב והליטופים שהיא מעניקה לבנט בשנה האחרונה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בנט המושחת

  בנט המושחת הזה בהמה גסה הרצחת וגם ירשת אוכל על חשבון משלם המיסים

  אנונימוס |
  הגב
 2. משפחת בנט חסכה למדינה כסף. כנסו

  איילה חסון מפרסמת שהוצאות משפחת בנט בביתם,שהוא מעון רה”מ,הן 500,000 ש”ח ב-10 חודשים
  הוצאות מעון רה”מ בעבר:
  2009- 1.85 מיליון
  2010- 2.3 מיליון
  2011- 2.6 מיליון
  2012- 3.2 מיליון
  2013- 2.4 מיליון
  2014- 2 מיליון
  2015- 1.85 מיליון
  בשנתה הראשונה משפחת בנט חסכה למדינה כמיליון וחצי ש”ח

  רמרמ |
  הגב
 3. בנט יא זבל תמשיך להשתולל אוטוטו תגמור כמו קדפי. חתיכת בהמה חצוף בהמה עם 2רגליים. מאיפה לעזסאל הסמול השתיל כראש ממשלה בחיה המסריחה בנט חמור עדיף עליו. בושה וחרפה לאן היגענו. מדינת ישראל נהפכה למזבלה חושך לעמים

  בושההההההה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב