הגר”ד יוסף פירגן לביבי: “המגזר החרדי קיבל הרבה מאוד מרה”מ”

הגאון הגדול רבי דוד יוסף: “אין ספק מוציא מידי ודאי! אין לדעת אם מישהו אחר ינהג כלפי החרדים כמו נתניהו”

חבר מועצת חכמי התורה של ש”ס הגאון הגדול רבי דוד יוסף שליט”א, התייחס בשיעורו השבועי לפני מאות אנשים לבחירות הקרובות, ולשאלת התמיכה של מפלגת ש”ס בראש הממשלה נתניהו, והרווח של המגזר החרדי מהמשך הכהונה של נתניהו בראשות הממשלה.

הגאון הגדול ציין לשבח את התנהלותו של ראש הממשלה נתניהו עם המגזר החרדי, שלדבריו קיבל הרבה מאוד בקדנציה הנוכחית מנתניהו: “מה היה רע לנו עם נתניהו?” שאל חבר מועצת חכמי התורה בשיעורו.

הגאון הגדול הדגיש את ההתקדמות של עולם התורה בקדנציה הנוכחית, למרות שטרם נפתר עניין הגיוס: “נתניהו בקדנציה האחרונה ברוך ד’ כולנו הרגשנו טוב היה תורה למדנו ברוך ד’ הייתה השתדלות גדולה מאוד. לצערנו לא נגמר העניין של הגיוס אבל היה תורה היה יראת שמים הייתה התקדמות קיבלנו ברוך ד הרבה דברים טובים מה היה רע לנו עם נתניהו היה טוב מאוד”.

בדבריו רמז חבר מועצת חכמי התורה, כי אין לדעת מה יעלה בגורל עולם התורה והמגזר החרדי, באם אדם אחר יתמנה לתפקיד ראש הממשלה: “מה אני יודע אם יבוא מישהו אחר אם יהיה כמוהו או לא? אין ספק מוציא מידי ודאי! היה טוב אם אפשר להמשיך ככה עם נתניהו כמו שהיה בסדר”, סיכם הגאון הגדול רבי דוד יוסף את ההתייחסות לנושא הפוליטי בשיעורו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הגאון הגדול

    הגאון הגדול הגאון הגדול הגאון הגדול הגאון הגדול הגאון הגדול הגאון הגדול הגאון הגדול…

    יוסי |
    הגב