היום: התפילה המשותפת הגדולה בעולם נגד מגיפת הקורונה עם גדולי הרבנים

מיליוני יהודים מהארץ ומהעולם יתאחדו היום בשעה 16.30 אחר הצהריים לתפילה משותפת לעצירת נגיף הקורונה – בהובלת גדולי ישראל

היום, רביעי, ערב ר”ה ניסן, בשעה 16:30 אחה”צ מיליוני יהודים מהארץ ומהעולם ישתתפו יחדיו בתפילה המשותפת הגדולה ביותר שנערכה אי פעם במטרה לעצור את גזירת נגיף הקורונה שבזמן קצר הדביק מאות אלפים וגרם למותם של רבבות בעולם ושביממה האחרונה צבר תאוצה ומתפשט בישראל במהירות שיא.

לפיכך, כל עם ישראל בארץ ובתפוצות מתאחד יחדיו ומתפלל יחדיו און-ליין במטרה לעצור את המגיפה הקשה ולרפואה עולמית, איש איש בביתו וכלל עם ישראל יחדיו.

התפילה תיערך בהובלת הרבנים הראשיים לישראל דוד לאו ויצחק יוסף ויקחו בה חלק רבנים בכירים וראשי קהילות יהודיות בארץ ובעולם בהם רבה הראשי של צרפת הרב חיים קורסיה, הרב הראשי לאיטליה רוקארדו די סגני, הרב הראשי לבייג’ינג – סין שמעון פרונדליך, רב קהילת ישורון ניו יורק הרב הסקל לוקשטיין, רבה של צפת הרב שמואל אליהו ורבנים גדולים נוספים בארץ ובעולם. היוזמה נולדה על ידי תלמידי ישיבת עלי אשר רצו לקיים עצרת עם אבל מפאת ההנחיות היו צריכים לבוא עם רעיון חלופי.

ירדן לייטנר, התלמיד שהגה את המיזם: ״בימים טרופים כאלה, כשעם ישראל מסוגר איש בביתו, הבנו שאפילו לערוך עצרת תפילה במעמד גדולי הרבנים ‏אי אפשר היה בגין איסור התקהלות. ‏אבל אז החלטנו שאדרבא, ‏לא רק שהוירוס לא ימנע ממנו להתקהל, ‏אלא שאנחנו נתאחד כמו שעם ישראל לא התאחד מעולם. ‏בתפילה עולמית ביחד עם יהודי כל התפוצות, עם אחד בלב אחד נעשה שידור ישיר של קריאת תהלים למלחמה המגיפה ולהחלמת החולים. ואכן קיבלנו את ההסכמה של כל גדולי הרבנים מהארץ ומהעולם להוביל את התפילה. כשעם ישראל מאוחד אין אתגר שלא נוכל לו.״

▪קישור הרשמה לאירוע:
https://pray.digital

▪קישור לאירוע live:
https://live.pray.digital

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.