יעלון השיק מפלגה: “תם זמנך ביבי”

תוך צפצוף ארוך על ההנחיות

שהב”ט והרמטכ”ל לשעבר, יו”ר מפלגת תל”ם, חה”כ משה (בוגי) יעלון, הודיע בערב על הקמת מפלגה חדשה תלם, יעלון הציג את חברי המפלגה שלא עטו מסכות כפי הוראות משרד הבריאות. לדברי יעלון,”מעל חצי מיליון מצביעים, שהצביעו ל’כחול לבן’ בבחירות האחרונות, אומרים בסקרים, שיצביעו לבנט, שקד, סמוטריץ’, סער ואלקין – אלה שהכתירו שוב ושוב את משטר השחיתות וההפקרה. לכן, הכרחי ליצור אלטרנטיבה, שהציבור יוכל לסמוך עליה. רק כך יש סיכוי לשינוי.”

יעלון תקף את נתניהו ואמר כי “מדינת ישראל נמצאת במשבר מנהיגות חריף. החמור ביותר שידענו, כי מי שעומד בראש ממשלתנו, נמצא בניגוד עניינים חריף, עם מדינת ישראל. בימי המשבר הכלכלי הגדול ביותר שהיה כאן אי פעם, הוא מנע מאתנו תקציב מדינה. הוא גם מנע ומונע מינויים של שומרי סף ובכירים בשירות הציבורי, הוא לוקח את סדר היום של מדינת ישראל ואת האינטרסים של כולנו כבני ערובה, משועבדים לאינטרסים הצרים שלו, כנאשם בפלילים. הוא מוביל דרך של פילוג והסתה, של ריב ומדון בין כולנו – אזרחי ישראל. הוא מנסה שוב ושוב לקעקע את אושיות הדמוקרטיה הישראלית.”:

יעלון שלא עוברת את אחוז החסימה הבהיר כי ישים קץ לשלטון נתניהו. “אנחנו כאן כדי להגיד לו: “עד כאן”. תם זמנך בנימין נתניהו, אזרחי ישראל מראים לך את הדרך החוצה מבלפור.”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בוגי מנוול רשע בוגד בימין סמולני נתעב אוטוטו כולכם תשכחו לדראון עולם ביבי בהיסטוריה עם אותיות זהב

  בוגי תלך כפרה עלי על החייל המצטיין אלאור אזריה ועל ביבי המלך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בוגי שתחנק עם המן וטיבי וליברמן ועודא ויזבק וגנץ ולפיד אמן

  אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב