כך תוכלו לנפוש ברחבי הארץ

התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד

משרד התיירות מפרסם את ההנחיות שגיבש ואשר אושרו על ידי משרד הבריאות לפתיחת הצימרים לאירוח הציבור.

בתיאום בין גורמי המקצוע במשרד התיירות ובמשרד הבריאות, הוסכם כי צימרים יהיו רשאים לחזור לפעילות בהתקיים התנאים הבאים:

המתחם יכלול עד 10 יחידות אירוח, צמודות קרקע בנות קומה אחת (אפשר שיכללו גלריה פנימית בתוך חלל היחידה), והן בלבד תשמשנה לאירוח על פי הנחיות אלה. שימוש ביחידות בקומה שניה יתאפשר רק במקרים בהם קיימת כניסה ייעודית ונפרדת לכל אחת מיחידות האירוח שאינן צמודות קרקע.

פתחי הכניסה ליחידות האירוח מופרדים זה מזה במרחק של לפחות 2 מטרים, היחידות כוללות חדר שינה אחד או יותר, שירותים, חדר רחצה ומטבחון ויכולות לתפקד באופן אוטונומי, ללא תלות בשטחי ציבור נוספים. כמו כן הכניסה ליחידות האירוח היא ישירה מהחוץ ואינה דרך מסדרון מקורה הסגור מכל צדדיו או דרך אולם לובי ראשי.

על מנהלי הצימרים להכין אותם לחזרה לפעילות, ובין היתר, לבצע ניקיון יסודי וחיטוי מיוחד עם אקונומיקה או אלכוהול לשטחים הציבוריים וליחידות האירוח עצמן, כולל משטחים, מפסקי חשמל, ידיות של דלתות, ארונות וחפצים אחרים.

לאחר גמר הניקיון יחידות האירוח והשטחים הציבורים יאווררו.

כמו כן יוצבו חומרי חיטוי ושילוט בכניסה הראשית למתקן האירוח, בדלפק הקבלה, בכניסה לכל יח’ אירוח ובמקומות מרכזים נוספים.

יוצבו מחיצות פרספקס על דלפק הקבלה ובכל נקודה אחרת בה מתקיים מפגש קבוע בין צוות העובדים לבין האורחים, כדי למנוע מגע ישיר.

צוות העובדים הקבוע יעבור מדי יום בדיקה יומית של חום הגוף ויחתום על הצהרת בריאות

בזמן העבודה: צוות העובדים יעטה מסכות וילבש כפפות חד פעמיות שיוחלפו כל 4 שעות.

תיאסר הפעלת מתקני מים המצויים במתחם הציבורי, ובכלל זה בריכות, מתקני ספא, ג’קוזי, קולרים פינות קפה וכל מתקן מים אחר.

נאסרת הפעלת כל מתקן פעילות ציבורי כגון מועדון ילדים, מתקני משחקים, מועדון הופעות וכו’

בכל הקשור לקבלת הזמנות ותשלום: בכל יחידת אירוח תותר לינה של משפחות גרעיניות בלבד או אנשים שלנו ביחד לפחות 14 ימים לפני ההגעה לצימר. קבלת הזמנות תעשה דרך הטלפון בלבד. התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד, ככל הניתן יש לבצע את התשלום דרך הטלפון. תינתן עדיפות לשליחת החשבונית באמצעות דואר אלקטרוני.

באחריות הנהלת מתחם הצימרים למדוד את חום גופם של כל האורחים הנקלטים לפני קבלת החדרים ומידי יום. יש לתת עדיפות למדידת החום בתחילת היום. אורח שחום גופו גבוה מ- 38 מעלות צלזיוס לא יורשה להיכנס ויידרש לעזוב את המקום.

כל האורחים יידרשו למלא ולחתום על הצהרת בריאות בזמן הקליטה במלון ומידי יום במשך זמן השהייה. במידה וקבלת האורחים תבוצע בדלפק קבלה או בלובי המתקן, יעשה ניסיון לצמצם את מספר הנוכחים בחדר ובכל מקרה לא תותר כניסה של יותר משלוש משפחות גרעיניות לדלפק הקבלה או ללובי המתקן בעת ובעונה אחת ובתנאי שניתן לשמור על כללי הריחוק החברתי.

בכל הנוגע להגשת מזון – בשלב זה לא תותר ישיבה בחדר אוכל ציבורי, אלא ניתן יהיה לאסוף את האוכל מהספק או שהאוכל יובא ישירות לחדרים; במידה ובצמוד לכל חדר מוצב מתקן צליה (מנגל) יותר השימוש לאורחים הלנים באותו חדר בלבד. יעשה שימוש בכלים חד פעמים שיזרקו בגמר השימוש או בכלים הרב פעמיים הנמצאים בתוך החדר בלבד. שאריות המזון והכלים הכלים החד פעמיים יאספו בשקיות אשפה שיקשרו בגמר השימוש וירוכזו במתקן פינוי האשפה המרכזי של מתקן האירוח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.