לקראת אינתיפדה? פצועים ויריות ביפו

שוטרי תחנת יפו עצרו הערב 3 תושבי יפו בחשד להפרות סדר ברחוב הבעש”ט בעיר, במהלכן הושלכו אבנים וזיקוקים לעבר כוחות המשטרה הנמצאים במקום לשמירה על הסדר הציבורי.

שוטרי תחנת יפו עצרו הערב 3 תושבי יפו בחשד להפרות סדר ברחוב הבעש”ט בעיר, במהלכן הושלכו אבנים וזיקוקים לעבר כוחות המשטרה הנמצאים במקום לשמירה על הסדר הציבורי. אירועי האלימות הגיעו בעקבות הפגנה של פעילי ימין שמחו על תקיפת רב המדרשה ביפו. במקביל, שלושה נערים יהודים נפצעו קל בקטטה שפרצה בין נערים יהודים לערבים ברמלה. הפצועים רוססו בגז פלפל ואחד מהם נדקר במברג בצווארו. פרמדיקים של מד”א טיפלו בהם במקום.

כתוצאה מההתפרעויות נפגעו באורח קל 2 שוטרים שפונו לקבלת טיפול רפואי.

שוטרי תחנת יפו עצרו את 3 החשודים לחקירה בתחנה ובהתאם לצורכי החקירה וממצאיה תבחן המשטרה את הארכת מעצרם בבית משפט השלום בת”א.

אחרי סדרה של תקיפות כנגד תלמידי ישיבה, בצהרים, מנהל ישיבת ההסדר ביפו הרב מאלי הותקף בצורה קשה אף הוא על ידי ערבים ופונה לבית החולים. הרב מאלי חטף מכות יבשות בלבד. מנכ”ל הישיבה והרב יצאו לרכוש דירה שבבעלות יהודית בעיר יפו, ערבים שהשתלטו על השטח החלו להכות את הרב בזמן שניסה לתעד אותם מתקהלים סביבו.

מהממשטרה נמסר בתגובה כי המשטרה פתחה בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 לפני זמן קצר, בדבר תקיפה של ראש ישיבה ביפו, תושב העיר בשנות ה-60 לחייו.

כאמור, שוטרי תחנת יפו פתחו בחקיֹרה עם קבלת התלונה, לבחינת הרקע הנסיבות ומיצוי הדין עם מבצע העבירה .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.