מכה לביבי: סער חוזר לשלישייה

בשעות האחרונות נאבקים על הראשות – השר כץ מול יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין. גדעון סער שירד לרביעי חוזר למקום השלישי.

בליכוד עדיין סופרים את הקלפיות האחרונות בבחירות לפריימריז של המפלגה. בשעות האחרונות נאבקים על הראשות – השר כץ מול יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין. גדעון סער שירד לרביעי חוזר למקום השלישי.

הסיפור הגדול הוא היריבות הגדולה בין יו”ר הליכוד ראש הממשלה בנימין נתניהו לגדעון סער. כאשר גדעון סער והשר גלעד ארדן נאבקים על המקום השלישי. שרת התרבות מירי רגב סוגרת את החמישייה הראשונה. ברקת קוטף את המקום השישי לאחר קרב צמוד עם יריב לויין. הסיפור העצוב – אורן חזן ויהודה גליק ‘מהטיפוסים המוזרים’ של הליכוד, יצטרכו לראות את הכנסת מערוץ הכנסת.

לפני שעה קלה גדעון סער חגג את ההישג בפריימריז של הליכוד, שהזניק אותו למקום השלישי והמכובד בבחירות הפנימיות: “אני רואה בתוצאה כהישג הפוליטי הגדול ביותר שלי”, הגיב סער בדקות האחרונות.

בהצהרה לתקשורת הודה סער למתפקדים שהצביעו עבורו.

סער הוסיף: “בתום מערכת בחירות קשה ומאתגרת אני מבקש להודות לחברי הליכוד על שנתנו בי אמון מחודש ואחרי ארבע שנים של פסק זמן מהחיים הציבוריים – בחרו בי מחדש להנהגת הליכוד. אני מודה להם על תמיכתם ואהבתם ועל כך ששמרו לי אמונים כפי שאני שמרתי אמונים לליכוד גם בימים הקשים ביותר.

“אני רואה בתוצאה כהישג הפוליטי הגדול ביותר שלי – לאין שיעור אף יותר מהפעמיים בהן נבחרתי בפריימריז במקום הראשון בעבר. הליכוד הוכיח את עוצמתו הדמוקרטית וחברי הליכוד הוכיחו את תבונתם ואחריותם התנועתית והלאומית בבחרם נבחרת מצויינת, ממלכתית ועשירה בנסיון ובכישרונות. זוהי נבחרת שראויה להוביל את מדינת ישראל בשנים הבאות.

“מרגע זה כולנו נשלב ידיים ביחד ונפעל למען ניצחון הליכוד בבחירות הכלליות ב-9 באפריל”.

“אני רואה בתוצאה כהישג הפוליטי הגדול ביותר שלי – לאין שיעור אף יותר מהפעמיים בהן נבחרתי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.