עיתון ‘המודיע’ שובר שתיקה ומגבה את ליצמן

עיתון חסידי גור ‘המודיע’ שובר הבוקר שתיקה ובמאמר מערכת מעניק גיבוי ברור לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן: “נרדף, איש סגולה”

‘המודיע’ שובר שתיקה: בשבועות האחרונים מאז התפוצצה פרשת סגן שר הבריאות יעקב ליצמן היומונים החרדים, ובראשם ‘המודיע’ המשויך לחסידי גור, שמרו על שתיקה רועמת ולא התייחסו כלל לפרשייה.

אולם הבוקר (ד’) עיתון ‘המודיע’ שבר שתיקה ובמאמר מערכת הוא מעניק גיבוי ברור לליצמן.

“בימים אלו מוצאים עצמם נרדפים אישי סגולה שהוכיחו עצמם לאורך שנים במסירות, בפעילות חסד ועזרה עם עשרות אלפי אזרחים ללא הבדל. חלון ראווה מכבד וכתובת מופת לשרות הציבור”, נכתב במאמר המערכת.

לדברי המאמר, “נציגי הציבור החרדי ועוזריהם, במודע ובכוונה תחילה – הוכיחו עצמם כמי שעומדים לרשות הציבור על כל גווניו. הם האחרונים שניתן להטיל בהם דופי, הם הראשונים לקבל גיבוי מלא, ברכת חזק ואמץ, עידוד וחיזוק”.

במאמר תואר את מערך הסיוע של לשכת סגן השר. “עזרה במגוון רחב של נושאים, כך גם בנושא הבריאות, שהוא קרוב ומעיק לכל מי שמוצא עצמו בסד האילוצים הכרוך זו. אם אלו חולים בעצמם, או אם בני משפחותיהם המבקשים להיעזר ולהסתייע, נציגי הציבור של אגודת ישראל, המה ועוזריהם, במודע ובכוונה תחילה ובקבלה טובה – הוכיחו עצמם כמי שעומדים לרשות הציבור על כל גווניו, כדי לסייע.

“הם האחרונים שניתן להטיל בהם דופי, הם הראשונים לקבל מכלל הציבור הרחב וציבור שולחיהם בפרט – גיבוי מלא, ברכת חזק ואמץ, עידוד וחיזוק. אין ספק, שהקב”ה ישלם שכרם, ויסיר מהם כל צרה וצוקה, כל עגמת נפש וכל דבר הכפשה – ואך טוב וחסד ירדפום כל הימים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.