שקד תוקפת: “ביבי מתעסק אתנו במקום להגדיל את גוש הימין”

יו”ר רשימת ימינה, איילת שקד, הוקלטה אמש בחוג בית בישוב דלתון שבגליל: “אנחנו עובדים יותר קשה מנתניהו כדי שהוא יהיה ראש ממשלה”

יו”ר רשימת ‘ימינה’, איילת שקד, תקפה אמש (רביעי) בחוג בית שנערך בישוב דלתון שבגליל את קמפיין הבחירות שמנהל הליכוד ואת המתקפות הבלתי פוסקות בתוך גוש הימין.

בהקלטה, שפורסמה הבוקר ברשת ב’, נשמעת שקד אומרת למשתתפי חוג הבית, “אנחנו עובדים יותר קשה מנתניהו כדי שהוא יהיה ראש ממשלה”.

“הוא כל היום מתעסק אתנו במקום להתעסק בהגדלת הגוש”, תקפה שקד את נתניהו על רקע אירועי הימים האחרונים.

שקד הוסיפה והבהירה מה אמור נתניהו לעשות כעת, במקום לתקוף את הרשימה בראשה היא עומדת, “אם הוא רוצה להיות ראש ממשלה הוא צריך לפעול מול המצביעים של ‘עוצמה’ ו’זהות’ ולהסביר להם שהם בעצם מסכנים את גוש הימין ובגללם לא תהיה ממשלה”.

“אם הוא יתעסק בהם ולא בנו תהיה לו ממשלה כי אנחנו נמליץ עליו והוא גם יודע את זה”, הדגישה שקד בתגובה לטענות שנשמעו בימים האחרונים ולפיהם רשימתה לא תמליץ לנשיא על נתניהו.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ואת גברת שקד מתעסקת בעוצמה יהודית במקום לחזק את הימין. כנראה גם את

    מפחדת ובצדק שהם יעברו אתכם במספר הקולות. אנשים לא אוהבים מפלגה שכל אחד אומר שם דברים אחרים. אומרים וחוזרים בהם . אומרים משהו ומשנים. אנשים לא אוהבים מפלגה שנקרת דתית ובראשה עומדת אשה אחת לא דתית ואיש דתי שמושך רחוק מהדת.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב