נמצאו האשמים: “חוסר האחריות של ‘כחול לבן’ מוביל בהכרח לסגר מלא”

כחול לבן: “יש מי שדואג ויש מי שבורח מאחריות”

ע”פ ראש הממשלה נמצאו האשמים שבגללם יוטל סגר על כלל תושבי המדינה.

לדברי גורם בכיר בליכוד, ראש הממשלה בנימין נתניהו זועם על ראש הממשלה החליפי בני גנץ ועל מפלגת כחול לבן, אשר לדעתו “משיקולים פוליטיים מכשילים את הצעדים הדרושים לבלימת המחלה והצלת חיים”.

הגורם הבכיר הוסיף: “חוסר האחריות של כחול לבן מוביל בהכרח לסגר מלא ומחירים כלכליים מיותרים. גנץ התנגד היום לכל צעד לבלימת התפשטות הקורונה שיכול למנוע את הצורך בסגר כללי בהמשך”.

רה”מ החליפי בני גנץ אמר ש”לא נכון לקבל החלטות על מגבלות נוספות לפני שעברו שבועיים מהמגבלות האחרונות שעליהם הוחלט וצריך לבדוק מה ההשפעה שלהן. צריך להחזיר את אמון הציבור”.

הגורם מטעמו של נתניהו אמר: “גנץ וכחול לבן חייבים להפסיק מיד את המשחק הפוליטי בענייני הקורונה שמסכן את חייהם של אזרחי ישראל. כיוון שממשלת האחדות מחייבת החלטות בהסכמה בין הליכוד וכחול לבן, הם מטרפדים כל החלטה שלא תואמת את השיקולים הפופוליסטיים שלהם”.

בכיר בכחול לבן מסר בתגובה: “במקום להסיר אחריות מניהול משבר הקורונה, נתניהו צריך לתת לצה”ל לנצח ולמשרד הביטחון לפקד על המערכה בשטח. זה לא זמן לפוליטיקה, ולא לשום קרב שאינו בשיקום הכלכלה, הבריאות והחברה. מוטב להתרכז בלהעביר את הכסף לחשבונות העצמאים שעדיין ממתינים לו. יש מי שדואג להם ויש מי שבורח מאחריות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.