נתניהו על הפיגוע בקליפורניה: פגיעה בלב העם היהודי

ראש הממשלה נתניהו פרסם הודעת גינוי בעקבות מתקפת הירי בבית הכנסת בקליפורניה: “על הקהילה הבינלאומית להגביר את המאבק נגד האנטישמיות”

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם הבוקר (ראשון) הודעת גינוי למתקפת הירי שאירעה בשבת בבית הכנסת בקליפורניה בה נרצחה לורי גילברט קיי בת ה-60 ונפצעו שלושה בני אדם, שניים מהם ישראלים.

“אני מגנה את המתקפה הנפשעת בבית הכנסת בקליפורניה- זו פגיעה בלב העם היהודי”, מסר נתניהו.

“אנו שולחים תנחומים למשפחתה של לורי גילברט קיי ושולחים איחולי החלמה מהירה לפצועים. על הקהילה הבינלאומית להגביר את המאבק נגד האנטישמיות”, הוסיף נתניהו.

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי לאור התגברות ההתקפות האנטישמיות ברחבי העולם יכנס ראש הממשלה נתניהו השבוע דיון מיוחד של כל הגורמים העוסקים בנושא.

שליח ארצות הברית למזרח התיכון, ג’ייסון גרינבלט, התייחס גם הוא לפיגוע הירי בבית חב”ד בסן דייגו. “נשבר הלב לשמוע את החדשות הנוראיות על המתקפה הרצחנית בבית הכנסת. עלינו להתאחד ולהילחם נגד האנטישמיות. מחשבותיי ותפילותיי עם משפחות הנפגעים”, כתב גרינבלט בחשבון הטוויטר שלו.

מזכיר המדינה האמריקני מייק פומפאו אמר “האנטישמיות היא סרטן. כל אזרחי ארצות הברית עומדים לצד העם היהודי במאבק נגד הקנאות הגדולה בעולם – ביום העצוב הזה, ותמיד”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.