עומר ינקלביץ על גנץ: “חלש וטיפש” – היועץ: “סכנה לישראל”

מבוכה גדולה בכחול לבן: ישראל בכר, היועץ האסטרטגי של גנץ נשמע מבקר את יו”ר המפלגה בשיחות סגורות: “הוא סכנה לעם ישראל, לא אמיץ לתקוף באיראן”. בכר הוסיף כי ח”כ עומר ינקלביץ אומרת עליו “שהוא חלש וטיפש”.

מבוכה גדולה בכחול לבן: ישראל בכר, היועץ האסטרטגי של גנץ נשמע מבקר את יו”ר המפלגה בשיחות סגורות: “הוא סכנה לעם ישראל, לא אמיץ לתקוף באיראן”. בכר הוסיף כי ח”כ עומר ינקלביץ אומרת עליו “שהוא חלש וטיפש”.

היועץ בכר: היא (עומר ינקלביץ’) אומרת שהוא טיפש והוא אפס מאופס והיא אומרת ‘אסור שיהיה ראש ממשלה’.
מכר: הם הולכים להביא סכנה, וכבר דיברתי איתך, סכנה גדולה מאוד.
היועץ בכר: הם יגרמו לחוסר החלטה נכונה, השתדלות של בני אדם בעולם לתקוף את אירן, הם יעצרו את זה
מכר: ובזה שהם יעצרו את זה, מה אתה יודע?
היועץ בכר: שאין לו אומץ לתקוף באירן.
מכר: כאילו, כי זה האיש?
היועץ בכר: כי זה האיש
מכר: ואז מה יכול לקרות, אהוב שלי?
היועץ בכר: אתה מבין?
מכר: סכנה לעם ישראל.

הכתבת דפנה ליאל ציינה כי ישראל בכר נקט באסטרטגיה שלא לתקוף את נתניהו אך דעתו לא התקבלה בצוות הקמפיין. בכירים מעריכים כי העסקתו בכחול לבן לא תאריך ימים. עוד דיווחה ליאל כי בימים האחרונים יש עימותים בין היועצים הפוליטיים בכחול לבן בעקבות הירידה בסקרים.

מכחול לבן נמסר:”צר לנו כי תעשיית השקרים מבית היוצר של נתניהו ממשיכה לפעול גם הערב. אם יהיה לנאשם נתניהו מנדט אחד יותר – הוא ישאר.הבחירה היא בין כחול לבן לארדואן.”

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא חייבים להיות עוורים

  היות ובעוד כמה ימים הולכים להתקיים בחירות לכנסת המינות, צריך לדעת שזה איסור גמור ללכת ולהצביע,  איסור של ממש,  מאיסורים החמורים ביותר,  ואני אבאר בקצרה; ודאי התעמולה הגדולה תתפרסם שכבר החזו”א זי”ע התיר להצביע, ועוד ועוד ע”ז הדרך, צריךלדעת שכל ההיתר שאמרו להצביע היה “אז” כאשר ה’כנסת’ היתה אמצעי, וכהיום הרי המקום הזה הוא מהטמאים ביותר.

  גם ~ ידוע שהרב מפוניבז’ זצ”ל ייצג את היהדות החרדית בליטא, וכשהגיע לא”י שאלוהו אולי ייצג כאן ב’כנסת’, אמר להם הרב מפוניבז’ שאין לו מספיק חליפות לקרוע כל יום על דברי הכפירה המינות והנאצה שנאמרים שם על ד’ ותורתו!!!!!!

  א”כ מה ההיתר לשלוח לשם, קבעו רבותינו שכדי שישמש אמצעי להציל מידיהם כמציל מן הליסטים לכן שלחנו כל השנים, אבל היום כל מי שרק רוצה לראות, רואה שה’כנסת’ הפכה להיות ה’מטרה’! בשבילה המתירים הכל, ומתפשרים על הכל, נגד התורה הקדושה רח”ל, כמו הגיוס, חילול שבת, חפירת קברי ישראל, וכו’ וכו’ לא הותירו אפילו פינה אחת ביהדות שלא ויתרו עליה, כל השמד הותר “להם” לצורך ה’כסא’!! על דבר כזה לא הותר מעולם!!

  וידוע שלראשונה, האדמו”ר מסלאנים שליט”א הורה אמש לחסידיו שלא להשתתף הפעם בבחירות. וזה מכה חזקה לאגודת ישראל. נמצא שכעת האדמו”ר מסלאנים שליט”א נגד ההשתתפות בבחירות…

  וזה היה אמש בסעודת הכנסת ספר תורה שהתקיימה בישיבתו באלעד יצא האדמו”ר בחריפות נגד ההשתתפות בבחירות ואמר שכל ההיתר היתה רק נכון לשעתו שלא ישב בקואליציה, ובפרט עכשיו שהחכי”ם החרדים מסתירים ומשתיקים את כל המנהיגים והאדמורי”ם והגדולים, בענייני גזירת הגיוס, וחילולי שבת ברבים, וחפירת קברים של יהודים, ולא דואגים לדיור וכו’ וכו’ אז ההוראה שבבחירות האלו לא ישתתפו כלל וכלל.

  ולכן לדעת כל גדולי הדור (לא אלו המנהיגים / הגדולים כמו יענקוש וכו’) זה איסור חמור ללכת להצביע לשמד כפשוטו, ואף אם יש מי שלא ישמע לי, לכל הפחות בזמן שהוא הולך לשים את הפתק ב’קופסא’ שירעדו לו הידיים, כי הוא הולך לתת את הכח למהרסי ומחריבי היהדות האמיתיים!! המחריבים האמיתיים זה הם, לא לפיד לא ליברמן, רק יהדות התורה ש”ס וכו’ ודומיו. וגם אם בעוד ימים תשמעו שכל כלל ישראל מתאחד, -כ-ל- המפלגות ה’חרדיות’, אעפ”כ תדעו שזה איסור גמור ללכת ולהצביע!! וכל האיחוד זה הבלוף הגדול של הבחירות של הכופרים החרדים… ואל תאמינו לכל הלוקשים והשקרים שמוכרים לכם בשם הגדולים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב