לראשונה: עו”ד חרדי בראש כנס לשכת עוה”ד

הכנס השנתי של לשכת עוה”ד המתקיים אחת לשנה בו משתתפים כ 3000 עורכי דין וצמרת המשפט הישראלי מנפק מידי שנה כותרת בתחום המשפט. השנה לראשונה בראש הכנס עומד עו”ד מנחם מושקוביץ, סגן יו”ר לשכת עוה”ד ויו”ר וועדת האתיקה של הלשכה

הכנס השנתי של לשכת עוה”ד המתקיים אחת לשנה בו משתתפים כ 3000 עורכי דין וצמרת המשפט הישראלי מנפק מידי שנה כותרת בתחום המשפט. השנה לראשונה בראש הכנס עומד עו”ד מנחם מושקוביץ, סגן יו”ר לשכת עוה”ד ויו”ר וועדת האתיקה של הלשכה.

עו”ד מושקוביץ מייצג בלשכה את סיעת “אמונה במשפט” המאחדת סביבה את עורכי הדין החרדים והדתיים. אך נסיקתו בשמי המשפט הישראלי בכלל נובעת מכישוריו ויכולתיו המקצועיים. פועלו בקרב לשכת עוה”ד חוצה מגזרים והוא מקובל על כל רבדי החברה.

צמרת המשפט הישראלי שנכחה בכנס הפתיחה אותו הנחה עו”ד מושקוביץ, בינינם היועץ המשפטי לממשלה עו”ד אביחי מנדלבליט, נשיאת ביהמ”ש העליון השופטת חיות ושרת המשפטים איילת שקד ציינו בדבריהם את החשיבות בהתערותם של עוה”ד החרדיים בעשיה המשפטית בישראל. עמידתו של עו”ד מנחם מושקוביץ בראשות הכנס, כנשיא הכנס, מחברת בצורה הטובה ביותר והמשמעותית ביותר בין צמרת המשפט הישראלי לציבור החרדי.

כנס לשכת עוה”ד המתקיים באילת, נפתח כאמור היום והוא יסתיים ביום חמישי. במהלכו ידונו נושאים רבים המעסיקים את עולם המשפט הישראלי במסגרות הרצאות ופאנלים מרתקים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.